FAIL (the browser should render some flash content,not this)Reklama zewnętrzna

Od 1996 r. firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem wielkogabarytowych reklam świetlnych. Technologia “elastycznego lica” (lico reklamy z tkaniny winylowej) pozwala na realizację powierzchni reklamowych o dowolnych gabarytach i skomplikowanych kształtach: billboardy, fryzy, otoki, litery blokowe itp.

Podstawowe zalety technologii "elastycznego lica" w zestawieniu z rozwiązaniami klasycznymi (plexi) to:

jednorodny obraz - nośnik (transparentna tkanina winylowa) pozbawiony jest łączeń i dodatkowych mocowań,

nośnik nie ulega trwałym odkształceniom pod wpływem warunków atmosferycznych,

oświetlenie obrazu - tkanina winylowa ze względu na swoją strukturę jest materiałem znacznie lepiej i równomierniej rozpraszającym światło niż plexi, wobec czego wymaga znacznie mniejszego ( o 70%) zużycia energii elektrycznej potrzebnej do prawidłowego podświetlenia lica,

obsługa serwisowa - szybkość i prostota demontażu elastycznego lica umożliwia łatwą obsługę serwisową - wymianę świetlówek, konserwację itp.

Spółka udanie stosuje również nowe technologie (np. podświetlanie diodami LED), materiały (płyty kompozytowe typu „dibond”, styrodur, poliwęglan itp.) czy rozwiązania konstrukcyjne (np. kasetony „świecące do tyłu” lub o łukowym licu).

Grupa CONTENT specjalizuje się zwłaszcza w nietypowych rozwiązaniach, wymagających inwencji, wiedzy z różnych dziedzin, odwagi w podejmowaniu wyzwań i możliwości zapewnienia serwisu na terenie całego kraju.
Copyright "Grupa Content" 2010