FAIL (the browser should render some flash content,not this)Historia

Firma działa na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowo, pod nazwą „CONTENT”, zajmowała się reklamą wielkogabarytową i zewnętrzną. Dzięki szeregowi udanych realizacji zdobyła znaczącą pozycję, głównie na rynku lokalnym. Koniec lat 90 to pierwsze znaczące realizacje (CASTORAMA, TTW).

W 2000 roku, po dokapitalizowaniu i zmianie formy prawnej na spółkę prawa handlowego, firma przyjęła nazwę „Grupa CONTENT”. W krótkim czasie poszerzyła swoją ofertę o projektowanie, adaptację i wdrażanie Systemów Identyfikacji Wizualnej, a w sferze wykonawczej o nowe technologie wkraczające do reklamy oraz o dobór, dostarczanie i montaż Systemów Komunikacji Wizualnej w oparciu o wyroby renomowanych producentów.

W ostatnich latach, dzięki zdobytemu doświadczeniu i Spółka wyspecjalizowała się w obsłudze wielooddziałowych przedsiębiorstw na terenie całego kraju (głównie banków), w zakresie adaptacji stosowanych przez Spółki – matki systemów oznakowania swoich placówek do polskich realiów (systemy miar, dostępne materiały, optymalizacja kosztów), montażu i serwisie poszczególnych elementów oznakowania oraz w nietypowych, nowatorskich rozwiązaniach.

Podkreślić należy ścisły związek z firmą 3M, zarówno w zakresie używanych materiałów, jak i wspólnych projektów.Copyright "Grupa Content" 2010